.

Milan Čaloun

marketing management

obsahový marketing & copywriting

S Milanem Čalounem spolupracuji od počátku svého podnikání, tedy již pěknou řádku let. Poskytuje mé firmě komplexní outsourcing marketingových aktivit od A do Z. Odvádí svou práci zcela samostatně a na vysoké úrovni. Zvlášť oceňuji přesah jeho know-how do dalších manažerských oblastí. Mohu s ním konzultovat problematiku personalistiky, finančního managementu, obchodního a dalších. Jeho vlastní podnikatelské zkušenosti jsou zkrátka znát.

Milan Páral
ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.
www.milanparal.cz


Texty pro můj osobní web jsem si původně napsal sám. O jejich korekturu jsem požádal Milana Čalouna. Ten je přepsal do zcela jiné podoby. Dlouhá a krkolomná souvětí proměnil v krátké, čtivé a výstižné věty. Ty mnohem více podtrhly mou oborovou profesionalitu a tím spíš osloví mé klienty. Zkušeného marketéra a copywritera v jednom jen tak nenajdete. Milan Čaloun takovým je a já ho velmi rád doporučuji.

Ing. Daniel Vašut
www.danielvasut.cz


Přiznám se, že jsem ještě nedávno marketingu nedůvěřoval. Bál jsem se, zda se mi investice vrátí, zda se mi spolupráce se specialistou vyplatí. Avšak už krátce po zahájení spolupráce jsem si byl jist, že jsem si vybral správného partnera. Milan Čaloun postupuje velice profesionálně a zodpovědně. Za krátkou dobu se dostavily i nad očekávání pozitivní výsledky. Při zadávání druhého projektu jsem již byl naprosto klidný a připravuji třetí. Pana Čalouna všem vřele doporučuji.

Milan Maruš
Yachtcentrum & team s.r.o.
www.yachtcentrum.com


Milan Čaloun mi poskytl celou řadu praktických rad, kterými usnadnil rozjezd mého podnikání. Poradil mi se záležitostmi kolem domény, webhostingu, e-shopových řešení a doporučil mi skvělého programátora, který vše zprovoznil. Nejvíce mi pomohl s texty. Mé strukturované poznámky proměnil v nádherně znějící obsah. Sama bych nikdy nedokázala dát takový text dohromady. Když někdo umí…

Gabriela Šípová
www.gabinykeramika.cz
. Milan Čaloun